Java Developer

Pozícióleírás

Banki partnerünk számára keressük Java fejlesztő kollégánkat webes és mobil banki alkalmazások fejlesztésére.

Elvárások

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Egy nemzetközi csapat tagjaként feladatod lesz az egész fejlesztési folyamat támogatása, a tervezéstől a fejlesztésen át, a tesztelési fázisok támogatásáig.
  • Mindennapi munkád során fontos szerepet fog kapni a szoros együttműködés a projekt többi tagjával.

    MIÉRT TÉGED KERESÜNK?

    • Legalább 2 éves tapasztalatod van Java fejlesztésben.
    • Fontos, hogy rendelkezz Java8 tudással.
    • Nagyon örülünk ha  ha rendelkezel MongoDB, Rest Api, SoapUI, SQL, Oracle Db, SOAP, és Postman ismeretekkel.
    • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű
    • Kiválasztási folyamatunkban előnyt jelent, ha korábban már dolgoztál nagyvállalati, banki környezetben.
    • Megoldás-orientált szemléletmód jellemez, rugalmasan alkalmazkodsz a változó igényekhez és technológiákhoz.

    MIÉRT FOGOD NÁLUNK JÓL ÉREZNI MAGAD?

    • Egy nemzetközi projektbe kapcsolódhatsz be.
    • Gördülékeny online interjú folyamatot és onboardingot biztosítunk, illetve távmunkában dolgozhatsz a jelenlegi helyzetben
    • Home office lehetőséget vehetsz igénybe a vírushelyzet után is
    • Folyamatosan megújuló és nyitott szervezet vagyunk, mindenhol a fejlődési lehetőséget keressük – új ötleteidet és felvetéseidet mindig szívesen fogadjuk
    • Havonta tartunk Meetup-okat különböző szakmai témákban – így is lehetőséget biztosítunk arra, hogy kollégáink egymástól tanulva, jó hangulatban tehessenek szert új ismeretekre

    Szívesen dolgoznál egy igazi feketeöves csapatban?