.NET Developer

Pozícióleírás

Nemzetközi ügyfelünk számára építünk egy 3 fős .NET fejlesztői csapatot. A projekten kollégáink egy e-learning és coaching rendszer fejlesztésében vehetik ki részüket. A rendszer egyedi webdesignnal készített, több webalkamazásból álló megoldás, melyben komplex tanulási támogatás, személyre szabott tananyag , tesztek és egyéni coaching lehetőségek tartoznak.

Elvárások

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Architecturális irányelvek mentén komplex alkalmazáskód fejlesztése
  • Adatbázistervezés és tárolt eljárások fejlesztése
  • Többi fejlesztői csapattal való együttműködés, kapcsolattartás

    MIÉRT TÉGED KERESÜNK?

    • Több éve dolgozol .NET programozásában (.NET Core, C#)
    • Nyitott vagy full-stack fejlesztési irányba, vagy akár már dolgoztál front-end technológiákkal is (pl. HTML5, CSS, React, TypeScript, SAAS)
    • Nyitott gondolkodásmód jellemez - szívesen meghallgatod mások tapasztalatait és ötleteit, és te magad is szívesen dobsz be új megoldási formákat
    • Magabiztosan kommunikálsz angolul

    MIÉRT FOGOD NÁLUNK JÓL ÉREZNI MAGAD?

    • Egy nagyszabású, komplex projekt részese lehetsz
    • Teljesen remote, vagy irodából is dolgozhatsz
    • Egy klassz, szakmailag profi csapathoz fogsz csatlakozni- itt mindenki feketeöves 🙂
    • A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal fogjuk támogatni
    • Havonta tartunk Meetup-okat különböző szakmai témákban- a tudásmegosztás garantált

    Szívesen dolgoznál egy igazi feketeöves csapatban?