QA Engineer

QA Engineer kollégával szeretnénk bővíteni Scrum csapatunkat, ahol telekommunikációs partnerünk számára egy globálisan használt, rádióállomások felépítését és karbantartását segítő szoftver fejlesztését végezzük.

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Story igények alapján automatizált tesztek írása és futtatása
  • End-to-end tesztek elvégzése
  • Funkcionális és nem funkcionális tesztelés web és mobil platformon
  • Kis mértékben manuális tesztelés

MIÉRT TÉGED KERESÜNK?

  • Több éve dolgozol tesztelőként
  • Rendelkezel automatizált tesztelési tapasztalattal és nyitott vagy mélyíteni a tudásodat JavaScript, Typescript terén
  • Nem áll tőled távol a mobil tesztelés (Appium)
  • Dolgoztál már Agilis módszertan szerint
  • SQL lekérdezések és CI/CD alapok könnyedén mennek
  • Találkoztál már API teszteléssel és örülünk, ha Swaggerrel/Postmannel szereztél tapasztalatot
  • Git alapismeretekkel rendelkezel
  • Nyitott gondolkodásmód jellemez - szívesen meghallgatod mások tapasztalatait és ötleteit, és te magad is szívesen dobsz be új megoldási formákat
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul

MIÉRT FOGOD NÁLUNK JÓL ÉREZNI MAGAD?

  • Egy nagyszabású, komplex projekt részese lehetsz
  • A jelenlegi full remote munkavégzést követően, a "visszatérés" után is rendszeres HO napokra számíthatsz nálunk.
  • Egy klassz, szakmailag profi csapathoz fogsz csatlakozni- itt mindenki feketeöves 🙂
  • A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal fogjuk támogatni
  • Törődő szervezet vagyunk, így ha bármilyen problémád, vagy nehézséged merül fel a mindennapok során, a vezetőd támogatására számíthatsz
  • A légkör közvetlen, nyitott, transzparens és demokratikus. Fontos, hogy jól végezd a munkád, és az is, hogy közben jól érezd magad.
Full remote

QA Engineer

Full-time

Technológia

Test automation

Web and mobile testing

Partner székhelye

Távmunka

Partner iparága

Telecommunication