Senior System Analyst

Banki partnerünkkel közös projektünkre keressük Senior rendszerszervező/system analyst kollégánkat, ahol folyamatosan megújuló, belső rendszerek fejlesztése a cél.

Gyere és csatlakozz nemzetközi csapatunkhoz!

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Üzleti igények összegyűjtése (többségében BA-tól és felhasználóktól)
  • Az üzleti igény fejlesztői feladatokra bontása
  • Funkcionális specifikációk írása
  • Vendor specifikációk véleményezése
  • Fejlesztők támogatása és a cross functional csapatokkal való kapcsolattartás
  • Funkcionális tesztelés
  • Incidensek kezelése
  • Átvételi tesztek támogatása
  • Log analízis

MIÉRT TÉGED KERESÜNK?

  • Több éve dolgozol rendszerszervezőként/system analystként
  • Dolgoztál már Agilis módszertan szerint
  • SQL lekérdezések könnyedén mennek
  • Külön örülünk, ha UML és Splunk nem ismeretlenek számodra
  • Nyitott gondolkodásmód jellemez - szívesen meghallgatod mások tapasztalatait és ötleteit, és te magad is szívesen dobsz be új megoldási formákat
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul

MIÉRT FOGOD NÁLUNK JÓL ÉREZNI MAGAD?

  • Egy nagyszabású, komplex projekt részese lehetsz
  • A jelenlegi full remote munkavégzést követően, a "visszatérés" után is rendszeres HO napokra számíthatsz nálunk.
  • Egy klassz, szakmailag profi csapathoz fogsz csatlakozni- itt mindenki feketeöves 🙂
  • A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal fogjuk támogatni
  • Törődő szervezet vagyunk, így ha bármilyen problémád, vagy nehézséged merül fel a mindennapok során, a vezetőd támogatására számíthatsz
  • A légkör közvetlen, nyitott, transzparens és demokratikus. Fontos, hogy jól végezd a munkád, és az is, hogy közben jól érezd magad.
In office

Full-time

Technológia

Rendszerszervező

Partner székhelye

Budapest, Magyarország

Partner iparága

Bank