IT Recruiter

Továbbra is bővülünk, szeretnénk egy olyan csapatot építeni, ahol az agilitás, önálló munkavégzés mellett a humor és a jó hangulat is alapnak számít.

Célunk egy rugalmas működési modell kialakítása, hogy a jelen és a jövő munkaerőpiaci kihívásaira is megfelelően tudjunk reagálni és katalizálni a BlackBelt növekedését. Ha úgy érzed inspirálna egy pörgős és innovatív munkakörnyezet, akkor várjuk a jelentkezésed!

Mit fogsz csinálni?

  • Recruiterként az end-to-end toborzásért leszel felelős, azaz első megszólítástól a beléptetésig kíséred végig a jelöltjeidet
  • Aktív source-olás – az új sourcing technikák / technológiák kutatása, megosztása a csapattal
  • Egyeztetsz a Hiring Managerekkel, a Recruitment csapattal
  • Hirdetések, job description-ok megírása
  • Cold call
  • junior kollégák mentorálása, szakmai elakadás esetén segítése
  • Szenioritási szintednek megfelelően folyamatfejlesztésekben aktív részvétel

Téged keresünk?

  • Van releváns, 3-5 év IT Recruitmentben szerzett tapasztalatod
  • Szeretsz source-olni, kutatni az új jelölteket, valamint a legújabb sourcing trendeket
  • A rád bízott feladatokat önállóan, proaktívan ellátod
  • Kitartó vagy, a keresés sikerességére fókuszálsz
  • Szeretsz csapatban dolgozni és ötletelni, legyen szó folyamatfejlesztésről, nehéz keresésekről, kihívásokról
  • Jól kommunikálsz a szakmai kollégákkal és az ügyfelekkel is
  • Folyékonyan beszélsz angolul

Mire számíthatsz?

  • Jó csapat, támogató vezetőség, nyitott kollégák, befogadó közösség
  • Kompenzációs csomagunkkal is kifejezzük a megbecsülést - Alapbér mellett motiváló bónusz rendszerünk van
  • Rengeteg lehetőséget adunk a tanulásra, karriered építésére
  • Meetupok, csapatépítők, sörözés, bruncholás, mindennel is felszerelt kutyabarát iroda a 2. kerülete szívében

In office

Full-time

Technológia

Recruitment

Partner székhelye

Budapest, Magyarország

Partner iparága